Hakkımızda

Mia Silver olarak ismimizin anlamı olan “ışıltılı, parlak, parıldayan” dan aldığımız ilham ile yola çıkarak 2002 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ankara Armada Alışveriş Merkezi ve Ümitköy Dekocity Alışveriş Merkezi’nde bulunan satış mağazalarımızdaki deneyim ve tecrübelerimizi online mağazamız ile mesafe fark etmeksizin sizlerle buluşturuyoruz.

Sadece size özel, sizin için üretilmiş hissi yaratan tasarımlar, usta ellerde hayat bulup sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Misyonumuz

İlk şartımız; dinamik ve güler yüzlü ekibimiz ile koşulsuz %100 müşteri memnuniyeti sunmak. Güvenli alışveriş ile satış ve satış sonrası kaliteli hizmet sunmak. İnovatif yaklaşım ile günümüzün tüm imkanlarını kullanarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemek. Müşterilerimizin talepleri ve günümüz modasına en uygun ürünleri, kaliteden taviz vermeden, en rekabetçi fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunmak.

Vizyonumuz

Geniş ürün yelpazesi ile birlikte doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak, müşteri beklenti ve memnuniyetini üst düzeyde karşılayarak sektörün ilk akla gelen markası olmak.